0212 659 23 73

Softcare Plus H400 Yeşil Sedefli, Dezenfektan El Yıkama Sıvısı 5,20kg


Ürün Açıklaması:

Softcare Plus H400 Yeşil Sedefli, Dezenfektan El Yıkama Sıvısı (Parfümsüz)

Ambalaj: 5,20kg

ÜRÜN TANIMI

SoftCare Plus, yüzey aktifler, anti-bakteriyel madde, viskozite veren bir polimer ve boya içeren bir el yıkama ürünüdür. Etkin yüzey aktif, yağlı kirlerin etkin temizliğinde, yağların emülsifiye edilmesinde ve emülsifiye edilmiş ortamın stabil olmasında yardımcıdır.

AÇIKLAMA

SoftCare Plus, bakteriostatik özelliklerde bir el yıkama ürünüdür. Ürün parfümsüzdür; gıda işleme yerlerinde de kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ

SoftCare Plus, yüzey aktifler, anti-bakteriyel madde, viskozite veren bir polimer ve boya içeren bir el yıkama ürünüdür. Etkin yüzey aktif, yağlı kirlerin etkin temizliğinde, yağların emülsifiye edilmesinde ve emülsifiye edilmiş ortamın stabil olmasında yardımcıdır. Bu ürün anti-bakteriyel bir madde olan Triclosan içerir; çeşitli Gram-negatif ve bazı Gram-positif bakterilere, yani cildin kalıcı ve geçici bakterilerine karşı son ellerin durulanması ve kurulanmasından sonra bile bakterilere karşı etkisini sürdürmeye devam eder. SoftCare Plus parfümsüzdür, gıda işleme yerlerinde de kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

Çok etkin bir anti-bakteriyel olan Triclosan içerir. Fevkalade temizleme performansı vardır. Parfümsüzdür ( gıda işleme yerlerinde kullanıma uygun).

KULLANIM TALİMATLARI

Ellere 1 veya 2 doz uygulayın. Elleri suyla iyice yıkayın, durulayıp kurulayın. İyi bir hijyen için kuru eller gereklidir.

TEKNİK DATA

Görünüş: Berrak yeşil viskoz sıvı Relatif
Yoğunluk (20°C): 1.03
Viskozite (mPa.s; 25°C): 700
pH (direkt) : 5.5


196.77 TL

Adet: