0212 659 23 73

Hakkımızda

BAY ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK olarak müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, kaliteli endüstriyel temizlik ürünlerini uygun fiyatlara hızlı bir hizmet anlayışıyla sizlere ulaştırmak için profesyonel takımımızla hizmetinizdeyiz. Kurulduğumuz 2007 yılından itibaren gün geçtikçe artan tecrübemiz ve kalifiye personelimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun koşullarda ve olabilecek en hızlı uygulama olanakları ile vermeye gayret ediyoruz.

BAY ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK'i sektöründe rakipsiz yapan kalite anlayışımızdaki farklılık, dürüstlüğümüz, tedarik ettiğimiz ürünlerin fiyatlarındaki istikrar ve ayrıca müşterilerimize karşı duyduğumuz sorumluluk anlayışımızdandır. Bu amaçla tüm ürünlerimiz TSE kalite standartlarında üretilmekte olup kalitesini almış oldukları TSE ve ISO 9001 belgeleriyle ispatlamaktadır.

BAY ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK olarak amacımız; reklamı bol olan kalitesiz ürün tedarik etmek değil, kaliteli ürün çeşitlerimizi en ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine zamanında sunabilmektir.

 

Tedariğini yaptığımız başlıca markalar;

 

  • Sıvı Endüstriyel Temizlik Grubu: Else - Dağ - Still - Oxy - Fagor - Yek - Carpex
  • Toz Deterjanlar: Oxy - Fagor - Omo - Ariel
  • Endüstriyel Kağıt Ürünleri: Papilion - Nergis - Kumru - Etipak - Focus